انجمن فارغ التحصیلان کرامت
بازکن پنجره را بوی رضا می آید.....
اردوی زیارتی و فرهنگی در آغوش نور 2
به گزارش واحد انجمن فارغ التحصیلان کرامت، سومین اردوی زیارتی و فرهنگی شهر مقدس مشهد با هدف اعتلای نفس، انس معنوی و رشد فرهنگی و با حضور 30 تن از اعضای انجمن فارغ التحصیلان و خانم هاصفائی و حسنی مورخ 95/11/25 لغایت 95/11/28 برگزار شد. 
قبل از سفر و پس از مشخص شدن اسامی زائران، کانال درآغوش نور جهت آمادگی روحی این سفر آغاز به فعالیت کرد و در این مدت زائران از این طریق موفق به ترک هشت گناه شدند تا با نفسی تازه به حرم امن الهی قدم بگذارند.
 

در ابتدای سفر رزق های فرهنگی تهیه شده با عنوان نجوا با آقا، توصیه های رهبرم، برگه های محاسبه ی نفس و متن خدمت به زائر در اختیار دوستان قرار گرفت. بعلاوه رزق های صلوات، ختم قرآن طی روزهای سفر تقدیم زائرین گردید.


شایان ذکر است جهت نظم بیشتر در انجام امور روزانه رزق های همکاری که از قبل تهیه و با روبان در محل اسکان آویزان شده بود، به صورت روزانه تقدیم دوستان شد.

 

برنامه های روزانه سفر «در آغوش نور2» به شرح ذیل بوده است:
 روز اول سفر: نخستین زیارت حرم و توزیع نامه دیدار اول- شرکت در مراسم مداحی در رواق دارالمرحمه- هم اندیشی با موضوع آراستگی
روز دوم سفر: دیدار با همسر شهید عطایی از شهدای مدافع حرم- شرکت در برنامه فرهنگی رواق دارالهدایه- برگزاری مسابقه دارت
روز سوم سفر: آخرین زیارت حرم و توزیع نامه دیدار آخر – برنامه اختتامیه و اهدا جوایز برگزیدگان مسابقه دارت- اهدای یادبود 
در پایان نیز ضمن جمع آوری برگه های نظر سنجی با زائران پیرامون چگونگی برگزاری هرچه بهتر این اردو صحبت و نظرات ایشان جمع آوری شد تا در برگزاری برنامه های بعدی راهنمای مسئولان گردد.
 

   1395/12/4 13:37